Kraków – Rozszerzenie oferty specjalnej "Zintegrowany bilet" dla Chrzanowa

przez | 4 stycznia 2011

Od 01 stycznia 2011r z tańszego podróżowania mogą cieszyć się mieszkańcy Chrzanowa dzięki rozszerzeniu zakresu obowiązywania oferty specjalnej pod nazwą „Zintegrowany bilet” o stację Chrzanów.

Jest to oferta, która pozwala na tańszą o kilkanaście procent podróż koleją i środkami komunikacji miejskiej w Krakowie na podstawie jednego biletu.

Bilet taki można kupić w wyznaczonych kasach biletowych na stacjach:

Kraków Główny, Kraków Łobzów, Bochnia, Kłaj, Krzeszowice, Podłęże, Rudawa, Skawina, Wieliczka Rynek, Zabierzów, Wola Filipowska, Trzebinia, Chrzanów Śródmieście.

Na podstawie Zintegrowanego biletu miesięcznego można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów w klasie 2 pociągów REGIO oraz w zależności od wyboru przez podróżnego – jedną, dwiema lub wszystkimi liniami komunikacji autobusowej i tramwajowej kursującej w granicach miasta Krakowa.

Przykładowa cena Zintegrowanego biletu miesięcznego na trasie Kraków – Chrzanów (tam i z powrotem), obejmującego przejazdy pociągiem spółki Przewozy Regionalne i przejazd 1 linią komunikacji miejskiej wynosi 186,30zł natomiast za dwa oddzielnie zakupione bilety podróżny musiałby zapłacić 267,30zł. Dzięki tej ofercie można zaoszczędzić miesięcznie aż 81zł.

Źródło:
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie